Είδη Υγιεινής & Δίκτυο ύδρευσης-αποχέτευσης στα λουτρά και τις κουζίνες του ξενοδοχείου
Η ANDRIANOS ανέλαβε την προμήθεια όλων των ειδών Υγιεινής που τοποθετήθηκαν στα λουτρά και τις κουζίνες του ξενοδοχείου. Με σκοπό την τέλεια εναρμόνιση με το χώρο και την αίσθηση πολυτέλειας που αποπνέουν οι σουίτες των «Kannas Mani Luxury Suites», το αρχιτεκτονικό γραφείο A&K Architects επέλεξε για το ξενοδοχείο τα κατάλληλα υλικά από τις κορυφαίες εταιρίες Grohe, Vitra & Karag.
- Kρεμαστές λεκάνες λευκής πορσελάνης, με τεχνολογία Rimless οριζόντιας αποχέτευσης και κρυφό σύστημα στήριξης από την Vitra, οι οποίες συνδυάστηκαν με τα εντοιχιζόμενα καζανάκια της Grohe.
- Αξεσουάρ Μπάνιου 100% oρειχάλκινα Grohe.
- Νιπτήρες επίπλου λευκής πορσελάνης και ορθογώνιους καθρέπτες μπάνιου από μέταλλο με ράφι της Karag.
- Μπαταρίες νιπτήρα και κουζίνας Bauedge & πλήρες σετ εντοιχιζόμενης μπαταρίας λουτρού, χρώματος ασημί, της εταιρείας Grohe.
- Νεροχύτες από συνθετικό γρανίτη της Karag, οι οποίοι είναι ανθεκτικοί σε θερμικό σοκ, πίεση, υψηλή θερμοκρασία, χτυπήματα και γρατσουνιές.
Επιπλέον, από την θυγατρική της ANDRIANOS, ΕΟΤ-ΕΞΕ, πραγματοποιήθηκαν εργασίες εγκατάστασης και σύνδεσης του δικτύου ύδρευσης-αποχέτευσης των έξι συνολικά σουιτών. Κρίθηκε απαραίτητη η τοποθέτηση αντλίας λυμάτων, σύστημα βιολογικού καθαρισμού, καθώς και ένα πιεστικό συγκρότημα της κορυφαίας εταιρίας Wilo.
Το μπάνιο του συγκροτήματος με τα επιλεγμένα είδη υγιεινής