Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν, από την ANDRIANOS, οι εργασίες της προμήθειας και εγκατάστασης νέου λέβητα στο Νοσοκομείο του Πύργου.
Το έργο ανέλαβε η ANDRIANOS, κατόπιν συμμετοχής της σε ανοιχτό δημόσιο διαγωνισμό.
Ο λέβητας που εγκαταστάθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Πύργου είναι ελληνικής κατασκευής, του οίκου THERMOLEV, ονομαστικής ισχύος 1.500.000 (Kcal/H) και είναι χαλύβδινος, υψηλής απόδοσης και κατάλληλος για καύση ελαφρού ή βαρέως ακάθαρτου πετρελαίου, καθώς και αερίων καυσίμων. Η κατασκευή του λέβητα γίνεται σύμφωνα με τις προδιαγραφές ΕΛΟΤ και DIN 17100, 4702 ενώ φέρει και σήμανση CE. Η απόδοση του δε, είναι εγγυημένη και μετρημένη σύμφωνα με του Γερμανικούς κανονισμούς DIN-4702.
Η εγκατάσταση έγινε μέσα σε μία μόλις ημέρα από τον αποκλειστικό συνεργάτη της ANDRIANOS στο Νομό Ηλείας, κο Γιώργο Τζαβάρα, Μηχανολόγο Μηχανικό και ιδιοκτήτη της εταιρείας ΕΡΓΟ ΕΣΤΙΑ ΑΒΕΕ.