Ο αποκλειστικός συνεργάτης της GOK στην μεγαλόνησο Climaco LTD ολοκλήρωσε με επιτυχία την εγκατάσταση δικτύου υγραερίου με δύο φιάλες καθώς επίσης και την διασύνδεση των συσκευών σε εστιατόριο στην Λεμεσό.
Το εγκατεστημένο δίκτυο υγραερίου διαθέτει όλες τις απαραίτητες διατάξεις ασφαλείας με εξαρτήματα και ρυθμιστές υγραερίου του Γερμανικού οίκου GOK, παρέχοντας έτσι στο προσωπικό και τους πελάτες του καταστήματος την απόλυτη ασφάλεια.
H ANDRIANOS συνεργάζεται από το 2004, ανελλιπώς με την Climaco LTD. Οι δύο εταιρίες εστιάζουν στην ποιότητα τους, ως προς τις παρεχόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές που χρησημοποιούν στα δίκτυα υγραερίου, με αποτέλεσμα την απόλυτη ασφάλεια του καταναλωτή.